İş

“Dijital ajanslar, pazarlama trendlerindeki değişikliklere hızla uyum sağlayabilmelidir”

Alişan Tekinler ve Hüseyin Yılmaz liderliğinde kurumlara özel çözümler sunan VagonSoft, başta e-ticaret yazılımları olmak üzere oto yıkama, endüstri, restoran, güzellik salonu, CRM, ERP ve muhasebe alanlarında sektörel yazılımlar geliştirmektedir. Sosyal medya yönetimi ve arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmetleri ile dijital pazarlama ajansı olarak da faaliyet gösteren VagonSoft, ihtiyaç sahipleri için esnek ve yenilikçi projeler geliştirerek müşterilerinin hedeflerine ulaşmalarına zemin hazırlıyor.

2012 yılında Hüseyin Yılmaz ile birlikte lanse ettikleri markalarının bugün 852 müşteriye hizmet vererek etkileyici bir kilometre taşına ulaştığını anlatan VagonSoft Kurucu Ortağı Alişan Tekinler, kuruma özel dijital pazarlama hizmetleri sunmak amacıyla gelişmeye devam ettiklerini açıkladı. , şunları söyledi: “Geleceği çok parlak olan dijital pazarlama, işletmelerin müşterilerine ulaşmaları için inanılmaz bir fırsat sunuyor. Şirketler, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamak ve karşılamak için dijital pazarlama stratejileri ile yeni bakış açıları kazanabilirler.”

“Dijital ajanslar sektörel değişimlere ayak uydurabilmelidir”

Pazarlama sektörünün sürekli bir gelişim içinde olduğunu ve her dönemde farklı yaklaşımlara odaklandığını belirten Alişan Tekinler, dijital ajansların bu değişime ayak uydurabilmeleri için esnek ve çevik çözümler sunabilmeleri gerektiğini anlattı: “Sektörümüz her zaman bir gelişme süreci. Her gün yeni temas noktaları, yeni bağlantı yaklaşımları, yeni satın alma modelleri, yeni ölçüm kriterleri ile donatılmış yeni platformlar ortaya çıkıyor. Bu nedenle dijital ajansların kendilerini güncellemesi için sürekli bir dönüşüm sürecinde olması gerekiyor. Bunun için sağlam, aynı zamanda esnek, çevik ve kalıcı güncellemelere izin veren dinamik iş yaklaşımları benimsenmelidir. Araştırmaya, teknolojiye, yeni süreçlerin geliştirilmesine, yeni istihdam yaratılmasına, yeni araç ve yazılımlara, eğitime ve yapay zekaya yatırım yapmaya devam etmek çok değerli.”

Dijital pazarlama hizmetleri için sürdürülebilir bağlantı temeli

Alişan Tekinler’e göre müşterilerle sürdürülebilir iletişim, olağanüstü pazarlama hizmetlerinin temelidir. Bir işletmenin uzun vadeli başarısı için müşterilerle güçlü ilişkiler kurmanın hayati önem taşıdığını düşünen Tekinler, konuyu şöyle detaylandırdı: “Pazarlama dünyası sadece ürün veya hizmet satmaktan ibaret değil. Şubenin öncelikli hedefi müşterilerle güçlü ilişkiler kurmaktır. Pandemi krizinden kaynaklanan güçlü tüketim daralması koşullarında bile, markalar tüketicilerle bağlantıda kalmanın önemini anladı ve her zaman uygun bir irtibat stratejisinin rolünü birlikte yaşadık. Bu hedef doğrultusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor ve onlara özel çözümler geliştiriyoruz.”

Yazılım işinin geleceği

İş dünyasının geleceğini yazılımların şekillendireceğine inanan VagonSoft Kurucu Ortağı Alişan Tekinler, işletmelere rekabet avantajı sağlayan yenilikçi çözümler sunmak için güncel teknolojilerin kullanımının hayati önem taşıdığını vurguladı: “Daha hızlı, daha verimli ve daha fazlasını sunan yazılımlar. özelleştirilebilir çözümler iş dünyasının geleceğini yaratıyor. Sektörel yazılımlar, müşteriler için en iyi sonuçları veren, işletmelerin daha hızlı ve verimli çalışmasını sağlayan çok değerli araçlardır. Yazılım odaklı bir dijital pazarlama ajansı olarak en son teknolojiyi ana enstrümanımız olarak görüyor ve müşterilerimize rekabet avantajı sağlayan yenilikçi çözümler sunuyoruz.”

Afet koşullarında hız ve uyum ancak dijital dönüşümle sağlanabilir.

Afet bölgelerinde yaşanan iletişim ve uyum sorunlarının dijital analiz ile büyük ölçüde aşılacağına inanan ve bazı durumlarda teknolojiye duyulan ihtiyacın oldukça hayati olduğunun altını çizen Alişan Tekinler sözlerini şöyle tamamladı: Teknolojik analizler; doğal afetler gibi zorlu koşullarda afet bölgesinde bilgi ve belge akışına bağlantı ve uyumun sağlanması. Biz de bu iddiada üzerimize düşeni yapmak için hızla kolları sıvadık ve yaşadığımız büyük depremin ardından doğal afet uygulaması geliştirmek için çalışmalara başladık.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu