Haber

Ekrem İmamoğlu’nun Pendik mitingine katılan gençlere saldırı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul’un Pendik ilçesinde düzenlediği mitingin ardından CHP’liler saldırıya uğradı.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, AK Parti seçim bürosundan çıkanların CHP’li gençlere saldırdığını, hukuk önünde hesap vereceklerini söyledi.

Kaftancıoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Pendik’teki coşkuyu görünce kaybedeceklerini görerek AKP irtibat bürosundan çıkıp gençlerimize saldıranlar! Bilin ki o gençlerden her yumruğun hesabını soracağım. kanun önünde onlara atıyorsunuz… Gençlerimizin sizin provokasyonlarınıza gelmemek için değil, yeterince güçlü olmadıkları için usta olduklarını asla unutmayın.!” terimleri kullandı.

Canan Kaftancıoğlu, yaralanan CHP’li gençlerden biriyle telefonda görüştü. Kaftancıoğlu, gençlere, “Yarın bunların provokasyonlarına, şiddetlerine inşallah hep birlikte bir daha gelmemek üzere son vereceğiz” dedi.

Kaftancıoğlu’nun sağlık durumunun sorulması üzerine genç, “Yoluma çıktılar, orada kafama çok tekme yediler. Şu an ambulanstayım, hastaneye gidiyorum” dedi. (HABER MERKEZİ)

habersultanbeyli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu