Yaşam

Erkan Özerman Hayatını Kaybetti!

Best Model Of Turkey Kurucu Lideri ünlü yönetici ve organizatör Erkan Özerman, bir süredir mücadele ettiği kansere yenik düştü. Uzun süredir tedavi gören Erkan Özerman hayatını kaybetti! Acı haber hayranlarının yüreğini dağladı…

Pankreas Kanseri Geçirdi

Türkiye’nin önde gelen isimlerinden Erkan Özerman, 2022 yılında katıldığı bir programda pankreas kanserinin tekrar nüks ettiğini açıklayarak, “Artık hayatımın sonunu yaşıyorum.” 84 yaşındaki ünlü, hastalığının MR taraması sırasında tesadüfen keşfedildiğini açıkladı. Sadece çalışmak istediğini belirterek konuşmasına devam eden Özerman, yaşı nedeniyle ameliyat olamayacağını, son sözlerine kadar mesleğine bağlı kalacağını belirtti.

Kanser Onu Bırakmadı

Uzun süren tedavi sürecinin ardından sevenleri Özerman’dan yeterli haber beklese de süreç ne yazık ki daha da kötüye gitti. Tedavi süreci devam ederken Özerman’ın doktorunun açıklaması herkesi korkuttu. Kanserin metastaz yaparak karaciğere yayıldığını açıklayan Ongolog Hekim Süalp Tansan, tedaviye başlandığını duyurdu.

Yarışmayı Ertelemedi

Kanserle mücadeleye devam ederken 35. Best Model of the World Yarışması’nın hazırlıklarını sürdüren Özerman, yarışmanın ertelenmeyeceğini ve 16 Aralık 2022’de aynı şekilde düzenleneceğini duyurdu.

Erkan Özerman Hayatını Kaybetti!

Uzun yıllar süren çabaları sonucunda bedeni artık bu savaşa dayanamayacak hale gelen Erkan Özerman, tedavi gördüğü hastanede bugün öğle saatlerinde vefat etti. Ünlü isimden gelen acı haber Türkiye’yi yasa boğdu.

“Gömülmek İstemiyorum”

Birkaç yıl önce verdiği bir röportajda Özerman, öldükten sonra yakılmak istediğini söylemiş ve şu ifadelere yer vermişti;

“Hayatımın sonunu yaşıyorum. Tesadüfen doktor benden MR çekmemi istediğinde, hadi yapalım dedim. MR kanser olduğumu söyledi. Kanser metastaz yapmış ve karaciğere taşınmıştır. Yaşımdan dolayı doktorlar ameliyat yapmıyor. “Çok iyi bir onkolog ve elinden geldiğince beni yanına alıyor.”

Özerman için nasıl bir cenaze töreni yapılacağı veya vasiyetine uyulup uyulmayacağı konusunda şimdilik bir açıklama yapılmadı.

Sanat Dünyası Depresyonda

Özerman’ın acı haberinin ardından Ege, Ajda Pekkan, Kenan İmirzalıoğlu gibi pek çok isim, Özerman’ın vefatının acısını sosyal medya hesaplarından paylaşarak, sevenlerine başsağlığı diledi.

Kaynak Resim: Instagram

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu