Haber

İmamoğlu: Partimin sorunları partililerle görüşülür

İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, internet üzerinden yapılan görüşmenin sosyal medyaya sızan sorusuna, ‘Partimin konuları partililerle görüşülüyor. Seçimden bu yana belki 200 tane böyle toplantı yaptık diyebilirim. İç tarafı yok” diye yanıtladı.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Emirgan Korusu’nda düzenlenen 125 İETT Otobüs Tedarik Sözleşme Töreni’ne katıldı. Törenin ardından CHP’li yetkililerle internet üzerinden yaptığı görüşmenin sızdırılmasına ilişkin soruları yanıtlayan İmamoğlu, görüşmenin gizli bir tarafı olmadığını, sızdıranın araştırılacağını söyledi.

İmamoğlu, ‘Partimin sorunları partililerle görüşülür. Parti yöneticileriyle, parti meclis üyeleriyle, partinin eski ve yeni milletvekilleriyle konuşulur. Bölge liderleri ve il liderleri ile konuşun. Durum için bundan daha doğal bir şey olamaz. Seçimden bu yana bu ve buna benzer 200’e yakın görüşmemiz oldu diyebilirim. Bunlar devam edecek, devam ediyor, gizli bir şey yok. Yarın bir toplantımız var. Bugün bile benzer toplantılarımız var. Gizli tarafı yoktur. Tartışılan konular partinin konularıdır. Senin huzurunda onlar hakkında tek kelime etmeyeceğim. O masalarda konuşmaya devam edeceğim. Araştıracağız, ne olduğunu, nasıl olduğunu göreceğiz. Bunu kim seviyor? Partinin içinde mi, dışında mı? Biz de inceleyeceğiz ama partimizle ilgili meseleleri partimizin yetkilileriyle çekinmeden, açık ve seçik, gönlümüzden ne geçiyorsa bir aile meselesi olarak konuşuruz, konuşmaya da devam edeceğiz. Oradan sağlıklı kararlar almak için her süreci takip edeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu