Haber

Manisa’daki trafik kazasında yaşamını yitiren taraftarın cenazesi Hatay’da defnedildi

Osmaniyespor taraftarlarını taşıyan minibüsün Manisa’nın Gölmarmara ilçesinde devrilmesi sonucu hayatını kaybeden Erman Can Artan’ın cenazesi, Hatay’ın Dörtyol ilçesinde toprağa verildi.

Osmaniye Devlet Hastanesi morgundan alınan Erman Can Artan’ın (35) cenazesi, Hatay’ın Dörtyol ilçesindeki Çamlık Mezarlığı’na getirildi.

Aile ve Toplumsal Hizmetler Osmaniye Vilayet Müdür Yardımcısı Ali Kılıçkeser tarafından kıldırılan namazın akabinde evli ve üç çocuk babası Artan’ın cenazesi toprağa verildi.

Cenazeye, Artan’ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra Osmaniye Vali Yardımcısı Adem Yılmaz ile Osmaniye Vali Yardımcısı vekili Uğur Muzaffer Çam, Osmaniye Belediye Lider Yardımcısı Mustafa Balkaya, Osmaniye Gençlik ve Spor Vilayet Müdürü Sedat Acar, Osmaniyespor FK Lideri Bülent Çenet, Aile ve Toplumsal Hizmetler Osmaniye Vilayet Müdür Yardımcısı Hamit Coşkun ve farklı vilayet ve ilçelerden gelen taraftarlar katıldı.

TFF 3. Lig grubu Osmaniyespor FK’nın taraftarlarını taşıyan minibüsün, 27 Kasım’da Manisa’nın Gölmarmara ilçesinde devrilmesi sonucu 1 kişi hayatını kaybetmiş, 9 kişi yaralanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu