Haber

Nevşehir sanayi sitesinde temizlik kampanyası

Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA)
Göreve geldiği günden bu yana daha temiz bir Nevşehir için canla başla çalışan Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’ın talimatıyla kolları sıvayan belediye ekipleri, iş makineleri ve 300 çalışanın katılımıyla Yeni ve Lale Sanayi Sitesinde ağır temizlik ve bakım çalışması yaptı.

Temizlik İşleri Müdürlüğü, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalar kapsamında yollar ve ada ortaları ile yeşil alanlar temizlendi. Muhtarlığa bağlı ekipler tarafından sanayi sitesi içerisinde yol bakım ve onarım çalışması da yapıldı.

Belediye Başkan Yardımcıları Nafiz Dirikoç ve Furkan Feralan ile Pazar sabahı erken saatlerde başlayan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Savran, işçilere görev kolaylığı diledi. Savran, “Pazar sabahı yaklaşık 300 çalışanımızla sahadayız. Sektörümüz için genel bir bakım ve temizlik çalışması yapıyoruz. Muhtarlık gruplarımız yollarda bakım onarım çalışmaları yaparken, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz de ada ortaları, yollarda ve yeşil alanlarda temizlik ve bakım çalışması yapıyor. Nevşehir için şehrimizin her noktasını temizleyip güzelleştirmeye devam ediyoruz. Her şey

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu