Teknoloji

PayCore Avrupa’daki Varlığını Güçlendiriyor

Londra’da açtığı ofisi ile Avrupa’daki etkinliğini artırmayı hedefleyen ödeme sistemlerinin başkan teknoloji şirketi PayCore, başta İngiltere olmak üzere Orta ve Kuzey Avrupa ülkelerine odaklanarak Avrupa’daki varlığını güçlendirecek. Ödeme sistemlerinde 20 yılı aşkın tecrübesiyle  PayCore, şirketin Avrupa operasyonunun başına Gökhan Nazenin’i atadı.

Ödeme sistemlerinin başkan teknoloji şirketi PayCore, ödeme süreçlerinde yenilikçi çözümleriyle sektördeki lider konumunu sürdürüyor. Temel ödeme çözümleri, işlem hizmetleri ve güvenilir donanım ürünleri alanlarında uluslararası düzeyde 30’dan fazla ödülü bulunan şirket, dış pazarlardaki varlığını güçlendirmek için değerli adımlar atarak Türkiye’de olduğu kadar Avrupa’da da öncü olmayı hedeflemektedir. .

PayCore, Avrupa’nın ödeme teknolojilerinde öncü olma yolunda

Ödeme sistemlerinin lider teknoloji şirketi PayCore, Avrupa’daki etkinliğini artırıyor. Türkiye, Polonya, Dubai ve Chicago açılımlarının yanı sıra, yakın zamanda Londra’da açtığı ofisi ile Avrupa penetrasyonunda değerli bir adım atmıştır. Başta İngiltere olmak üzere Orta ve Kuzey Avrupa ülkelerine odaklanan PayCore, iş ortaklıkları ve stratejik anlaşmalarla bölgedeki varlığını güçlendirecek. PayCore, Avrupa’daki küçük ve orta ölçekli bankaların, neobankaların ve e-para şirketlerinin “lisanslama ve işleme” gereksinimlerine ek olarak, e-ticaret alanında faaliyet gösteren şirketlerin altyapılarını güvenilir hale getirerek ödemeleri ve işlemleri sorunsuz bir şekilde kabul etmelerini sağlar. . şirketin bölgedeki operasyonlarını genişletmek için Gökhan Nazenin’i Avrupa Genel Merkezi’ne getirerek stratejik bir atama yaptı.

PayCore’un Avrupa’daki büyüme sürecinden Gökhan Nazenin sorumlu olacak

Ödeme sistemlerinin lider teknoloji şirketi PayCore, Avrupa’daki büyümesini hızlandırmak için stratejik bir atama yaptı ve şirketin Avrupa Genel Müdürü olarak Gökhan Nazenin’i getirdi. Satış ve pazarlama, yatırım, birleşme ve satın almalar konularında zengin bir deneyime sahip olan Nazenin, PayCore’un Avrupa’daki büyümesinden sorumlu olacak.

Gökhan Nazenin daha önce FIS’te Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısıydı ve burada 3 yıldan fazla farklı rollerde çalıştı, küresel olarak faaliyet gösteriyor, her büyüklükteki ve segmentteki finans kurumu ve işletmeye teknoloji çözümleri sağlıyor. Görev süresi boyunca satış liderleri organizasyonunu yönetti, Avrupa pazarı için satış ve ürün stratejisini belirledi, Almanya, Avusturya ve İsviçre’de (DACH) birleşme ve satın alma faaliyetlerini yönetti ve satış sözcülüğü yaptı. Avrupa’da FIS, 100′ 15.000’den fazla bayi için satış koçluğu ve liderlik, temel bankacılık ve servet yönetimi sistemlerinin sorumluluğunu üstlendi. Bundan önce Nazenin, CGI’da ödeme yöntemleri ve dijital dönüşüm alanlarında üst düzey şirketlere ve yöneticilere yönetim danışmanlığı yaptı. Ancak Nazenin, alandaki en büyük Alman ve makul yabancı bankaların Ülke Hesap Yöneticisi rolünü üstlenerek Türkiye’yi yurtdışında etkin bir şekilde temsil etmişti. Bilgi teknolojileri danışmanı olarak görev yaptığı süre boyunca departman hakkında derinlemesine bilgi edinen Gökhan Nazenin, fintech dünyasında 15 yılı aşkın deneyime sahiptir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

guzelyurt-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu