Yaşam

TikTok Fenomeni Anlattıklarıyla Programı Ayağa Kaldırdı: ‘Babam Yemeği Yakan Anneme Kızgın Tavayla Vurdu!’

Sosyal medya platformu TikTok’ta yaptığı canlı yayınlarla ve paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Elisa Durulay, geçtiğimiz günlerde Fox Tv’de yayımlanan Doya Doya Moda programına dahil oldu. Programda yaptığı samimi açıklamalarla heyet üyelerini ayağa kaldıran Durulay’ın açıklamaları TikTok gündemine oturdu. İşte detaylar…

Geçtiğimiz günlerde jüri üyeleri arasında Serdar Uzuntaş, Yasemin Yılmaz, Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez’in yer aldığı Doya Doya Moda programına Elisa Durulay dahil oldu.

8 Kasım 2002 doğumlu olan Elisa Durulay, yarışa katıldığı günden bu yana isminden sıkça kelam ettirmeyi başardı.

TikTok uygulamasında 1.5 milyon takipçiye sahip TikTok fenomeni, uygulamada şimdiye kadar 40 milyon beğeni aldı.

Katıldığı programda ailesi ve kendisi hakkında samimi açıklamalarda bulunan Elisa, 14 yaşından beri çalıştığını ve annesine baktığını açıkladı.

Çocukluğunu yaşayamadığını vurgulayan fenomen, bir gün annesinin yemek yaparken yemeği yaktığını, bunun üzerine babasının annesine kaynar tavayla vurduğunu belirtti.

4 yıl evvel ağabeyini trafik kazası sonucu kaybeden Durulay, anlattıklarıyla heyet üyelerini ve yarışmacıları da duygulandırdı.

Babasıyla münasebetinin çok berbat olduğunu ve şiddet gördüğünü belirten Elisa, uzun vakittir babasıyla konuşmadığını ve ona ulaşmasını istemediği için çizgisini değiştirdiğini belirtti.

Kendisine yapılanların içinde kin biriktirdiğini vurgularken, babasından şiddet gördüğünü ve ondan 20 dakika boyunca dayak yediğini anlattı.

Babasının kendisini sevgilileriyle tanıştırırken amcası diye tanıttığını, annesine ve kendisine yaşattıklarından ötürü onu asla affetmeyeceğini anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı.

Siz samimi açıklamalarda bulunan Elisa Durulay hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu